Reference 2

Rád bych takto veřejně poděkoval paní Haně Amihaeseiové, za zkušenost s produktem GOJI, kterou nám poskytla. Prosím inspirujte se a poskytněte nám Vaše vlastní autentické zkušenosti, které jsou nejcennější pro všechny z nás! Pokud máte cokoliv, prosím pošlete...děkujeme!  

Následuje výše slíbená zkušenost, cituji: 

Přítel po chemoterapii dostal pásový opar, nejdříve se to projevilo nesnesitelnými bolestmi hlavy a do toho mu rozbolel zub, který si nechal vytrhnout, doktoři bolest hlavy přisuzovali k vytrženému zubu. Čtrnáct dní bral prášky, bolest neustupovala, po čtrnácti dnech šel za doktorkou, že se to nedá vydržet, že by se už rád taky vyspal, tak mu napsala jiné. 

Za dva dny se mu zkřivila tvář od levého oka k pravému rtu, myslela jsem, že je to mrtvička zavolala jsem mu pohotovost, která ho odvezla na vyšetření, kde zjistili, že má pásový opar. Po konzultaci s primářem se pásový opar udělal ze zánětu, který měl v hlavě u míchy. Řekla jsem mu, že kdyby ho neládovali čtrnáct dní prášky a vzali ho na vyšetření, zjistili by to hned a nemusel takto trpět, odpověděl mi, že zánět vidět není. Mluvil pravdu nebo nemluvil nevím… 

Týden ležel v nemocnici se stejnými bolestmi a tak jsem se rozhodla, že mu koupím Goji, tajně jsem mu nosila ve zkumavce odlitou štamprdly, abych náhodou nedostala vynadáno a do týdne, byl s menšími bolestmi doma. Dostal rehabilitaci, kde byl jednou, protože tvář měl tak citlivě bolestivou, že se masírovat nedalo. 

Ptala jsem se doktorky, za jak dlouho se mu tvář vrátí do normálu, řekla, že nějaký čas to potrvá, má tady pacienta, který na masáže chodí dva roky, taky mi naznačila, že to tak může taky zůstat, protože jsou poškozené nervy. Abych to zkrátila, nedopil ani láhev opravdu v láhvi zůstalo na dně a jako, když mávne proutkem, bolest hlavy pryč a pásový opar taky ze dne na den. Po probuzení jsem koukala jako blázen, viděla jsem nepokřivenou tvář usměvavou a šťastnou. 

Jeli jsme za doktorkou a ta byla v šoku taky, prý jste to vy? I jeho celkový stav se zlepšil o 100% po chemoterapii, dostal barvu, přibral, přestal být unavený, prostě ožil a k tomu myslet pozitivně psychika dělá hodně, takže věřit v uzdravení. Takže Goji na zánět a pásový opar a taky po chemoterapii, když máte imunitu zničenou, můžu doporučit, máme to vyzkoušené. 

Paní Hany Amihaeseiová z Příbrami 

    

 

Přihlášení/registrace

Nejprodávanější

Renol 30 ml

Cena: 461,00 Kč

Immunity Ramissio

Cena: 1 099,00 Kč

Gynex 30 ml

Cena: 461,00 Kč